O mne

vložky do topánok sidas
Marián Oravec a SIDAS

Volám sa Marián Oravec. Som amatérsky bežec, ktorý rád behá v horách, lese, ale aj po asfaltových cestách a vôbec všade, kde sa aspoň trochu behať dá. Okrem toho som aj ortopedický technik. Pri svojej práci sa teda do kontaktu s nohami, chodidlami, chôdzou a držaním tela dostávam neustále.

Tento eshop som založil, pretože som sa rozhodol zúročiť svoju vyše 20-ročnú prax s výrobou individuálnych ortopedických vložiek, a tak pomôcť profesionálnym aj amatérskym bežcom, ktorí majú rôzne problémy s chodidlami alebo – v lepšom prípade – tieto problémy nemajú a ani ich mať nechcú.

Ale dosť už o mne

Nosným produktom eshopu sú vložky do topánok od spoločnosti SIDAS. SIDAS sa už dlhé roky zaoberá nie len štýlovou, ale na prvom mieste najmä zdravou ortopedickou obuvou. Produkuje stielky svetovej kvality, využívané najmä profesionálnymi športovcami, ale aj tými, ktorí sa športu venujú skôr rekreačne.

Z vlastnej skúsenosti a profesionálnej praxe viem, že kvalitné vložky nie sú záležitosťou, ktorú riešia „iba“ bežci. Futbalisti, hokejisti, tenisti, atléti – v podstate v každom pohybovom športe patria nohy a chodidlá športovca medzi jednu z jeho hlavných zbraní. Za všetko hovorí fakt, že športovci, ktorí využívajú produkty spoločnosti SIDAS, získali na olympiáde v Pchjongjangu spolu 44 medailí – 44!

Či už si vyberiete prémiovú kvalitu SIDAS, alebo sa budete obzerať po iných značkách, budem rád, ak vás vôbec podnietim aspoň o trochu viac uvažovať nad tým, akú starostlivosť venujete svojim nohám a chodidlám.

Prajem vám príjemnú zábavu a hádam aj nejaký ten nákup 🙂

Marián